אודות עצי אגם

האתר עצי אגם הוקם במטרה לתת את כל המידע לגבי עצים להסקה. היתרון הגדול ביותר של עצים להסקה הוא איכות החום שהם מפיקים. קמינים ותנורי הסקה הפכו להיות פופולרים במיוחד בשנים האחרונות, יותר ויותר משקי בית בוחרים להכניס את תנורי ההסקה כמקור החום העיקרי בביתם בחודשי החורף. 

כמו כן רבים מציינים כי הם נורא אוהבים את המראה המיוחד שתנורי ההסקה מוסיפים, את האווירה וניחוחות היער שממלאים את ביתם. בנוסף לכך, תנורי ההסקה ידידותיים לסביבה ולרוב גם חסכוניים יותר מבחינה כללית לעומת חימום בעזרת מוצרי חשמל. תנורי עץ למיניהם פועלים על בסיס פליטה של חום, קמין ותנורי הסקה מחממים אזורים גדולים מהר יותר ובצורה יעילה יותר מאשר אוויר חם הנפלט דרך מערכות האוורור והמיזוג בבית.

קצת עלי

נעים מאוד, אני ריטה פסחוב והחיבה שלי לתנורי הסקה ולעצים בפרט החלה דווקא מטיול משפחתי בחודשי החורף לבולגריה. התארחנו באזור כפרי הממוקם באמצע היער ובעוד שהימים היו קרירים הלילות היו קרים במיוחד. המארחים היו מדליקים תנורים בעזרת עצים להסקה והמקום היה מתמלא בניחוחות וארומות של עץ וטבע, כאילו הכניסו את היער פנימה. שלא נדבר על החום הנעים שהציף במהירות את כל חלל החדר ואת המבנה כולו.

ריטה פסחוב עם הבת שלה
אני והילדה המהממת שלי

מעבר לאווירה הנעימה ולריחות הממכרים הדבר העיקרי שהבחנתי בו הוא שלמרות שהמקום היה מחומם למשך לילה שלם, לא התעוררנו בבוקר כולנו מיובשים ומזיעים כפי שהיה קורה לי עוד מתקופת הנעורים כשהיינו מחממים את הקרוואנים עם רדיאטור. מאז תקופת הנעורים לעולם לא ישנתי עם חימום מהחשש להתעורר ליובש נורא עם גרון יבש וצמא למים, הרדיאטור היה מייבש כל טיפת לחות שהייתה קיימת בחלל.

מסתבר כי קמין ותנורי הסקה הם סיפור אחר לחלוטין, אופן החימום של עצים להסקה יוצר אוויר אחר, אוויר שמאפשר לנו ליהנות מחום נעים ואיכותי.

מטרת האתר

מטרת האתר היא להנגיש את תחום עצי ההסקה לכמה שיותר אנשים שמחפשים תחליפים משתלמים או איכותיים יותר לחימום הבית או לצורך בישול של מזון. המגוון הרחב של עצים להסקה והסוגים השונים יוצרים בלבול רב ופעמים רבות בחירה לא נכונה ללא ידע מקדים עלולה לגרום לרתיעה וסלידה משימוש בעצי הסקה. 

המטרה העיקרית שלי באתר זה היא לאפשר לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם ובמקביל לנצל בצורה האופטימלית ביותר את היתרונות הגדולים הטמונים בעצי הסקה. כמו כן אתם מוזמנים גם להיכנס לערוץ היוטיוב שלנו שם אנחנו מראים ומסבירים לעומק את כל מה שחשוב לדעת על עצים להסקה. בהצלחה!