עצי הדר להסקה

  להצעת מחיר על עצים להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
  073-802-1636

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בתוך קטגוריית עצי ההדר ניתן למצוא זני עצים רבים, ביניהם: לימון, אשכוליות, תפוזים, פומלה, קלמנטינות ועוד. למרות שהעצים הללו נועדו לרוב למטרות נוי ומאכל ניתן לבצע בהם שימושים נוספים.

  אומנם בישראל שיווק של עצי הדר להסקה אינו נפוץ במיוחד, ניתן להשיג עצים אלו דיי בקלות. ברוב המקרים עצי ההדר כוללים שילוב של כמה זנים, הנפוצים שבהם הם הלימון, התפוז והאשכולית.

  מחיר עץ הדר להסקה

  מחיר עצי הדר להסקה נע בין 400 ל- 600 ש״ח עבור קוב (מטר מעוקב). המחיר משתנה בהתאם לכמות המוזמנת ובהתאם למצב שבו העצים נמצאים. 

  לעיתים ניתן למצוא מטעי עצים שלמים הנמכרים להסקה, ביניהם עצים חיים וירוקים כמו גם עצים מתים, במצבים אלו תוכלו לרכוש כמות גדולה במיוחד במחיר נמוך, אך כל עניין הייבוש והחיטוי של העצים יהיה באחריותכם. 

  חלק מהספקים מציעים עצי הדר מבוקעים ומיובשים המוכנים לשימוש, במקרים אלו תצטרכו לשלם תוספת של עלויות המשלוח בהתאם לכמות המוזמנת.

   להצעת מחיר על עצים להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
   073-802-1636

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   ייבוש עץ הדר

   כמו כל שאר סוגי העצים להסקה, גם עצי הדר מצריכים ייבוש לפני שניתן להשתמש בהם לצורך שריפה בתנורי ההסקה. כאשר העץ הוא ירוק, הוא כבד מאוד ובעל אחוזי לחות גבוהים, כאשר העץ מיובש הוא קל יותר ובעל אחוזי לחות נמוכים יותר.

   שריפה של עץ ירוק תגרום לפליטה של עשן רב ובזבוז של אנרגיית חום, מאחר ורוב החום יתבזבז על אידוי המים הנמצאים בעץ. ייבוש טבעי בחוץ של עצי הדר לוקח בממוצע כשישה חודשים.

   עץ מיובש הוא עץ בעל פחות מ 20% אחוזי לחות, על מנת להגיע לביצועים טובים יותר מומלץ לייבש את הגזעים לרמות לחות נמוכות יותר מ 18%. על מנת לוודא את רמת הלחות בעץ ניתן לרכוש מד לחות פשוט שיעזור לכם לדעת האם העץ אכן מוכן לשימוש.

   שריפת עצי הדר

   עצי הדר בוערים זמן ארוך יותר מעצים רכים אחרים כמו האורן אך קצר יותר מעצים קשיחים כמו אלון או אקליפטוס. למרות זאת עצי ההדר נחשבים לעצי הסקה טובים שמפיקים חום רב.

   השריפה של עצי הדר היא נקייה, ללא אפר ועשן רב. כמו כן מעט מאוד גיצים נוצרים בזמן ההצתה. היתרון הגדול של עצי ההדר הוא כי ההדלקה שלהם הרבה יותר קלה מהדלקה של עצים קשיחים.

   ארומה של עצי הדר

   בשריפה של עצי הדר מתקבלת ארומה מתקתקה ונעימה. לעצי הדר כמו לימון או תפוז יש עשן מועט המעניק טעם פירותי, הטעם בשריפת עצי הדר הוא מתון יותר לעומת הטעמים החזקים שמתקבלים כתוצאה מעצי פרי אחרים כמו תפוח או דובדבן, אנשים רבים מאוד אוהבים את הטעמים העדינים והמתוקים של עצי ההדר.

    להצעת מחיר על עצים להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
    073-802-1636

    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    עץ תפוזים להסקה

    עץ התפוזים בעל גזע עם תבנית מעגלית בדומה לעץ האלון, צבע הגזע הוא צהוב – זהוב, אבל עם הזמן הצבע הופך משתנה לאט לכיוון חום – אדום. המראה מבריק במיוחד. אם אתה מחפש סוג מבטא מצוין כדי לשפר את המוצרים שלך, זה כנראה האחד.

    אם אתם בוחרים להשתמש בעצי הסקה של עץ התפוזים, זוהי בחירה לא רעה בכלל. עץ התפוזים הוא עץ קשיח ודחוס המייצר חום רב בזמן הבעירה שלו, כמו כן הוא מתאים במיוחד לבישול של בשר ודגים. השריפה שלו מייצרת ארומה מתוקה ומושלמת. 

    עץ אשכוליות להסקה

    העשן שנוצר משריפה של עצי האשכולית הלבנה או הורודה מעניק לבשר ולאוכל המבושל עומק נעים של טעם מעושן. בעזרת הטעמים המתוקים והחריפים שנמצאים באשכולית, תקבלו תוך זמן קצר בשר ותבשילים מעולים.

    ריטה פסחוב

    כותבת המאמר: ריטה פסחוב

    אמא ל- 2 ביום וחובבת עצים להסקה בלילה, בגדול אני אוהבת כל דבר שקשור לאש. כי בשורה התחתונה, אין כמו לבוא בסוף יום קר ולהחמם מול הקמין עם כמה בולי עץ איכותיים להסקה. למידע נוסף עלי ועל האתר היכנסו לעמוד האודות שלנו.

    עצים להסקה שיכולים לעניין אותך