עצים להסקהמאמריםמהם סוגי העצים להסקה המתאימים ביותר לקמין?

מהם סוגי העצים להסקה המתאימים ביותר לקמין?

  להצעת מחיר על עצים להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קיימים כמה סוגי עץ המיועדים לקמינים. המתאימים ביותר עבור קמינים מעץ הם איירון ווד, עץ אלון מבוקע ובריק עץ דחוס.

  עץ איירון ווד

  היתרון של עץ איירון ווד להסקה הוא בכך שהעצים אינם גדולים מאוד ולכן הם נוחים לנשיאה ולא חייבים לפצל אותם, כדי שהמשקל של כל גזע יהיה קל יותר. יש לסוג זה של עץ בעירה מצוינת, מדובר בשילוב של עצים שהם איתנים ומהטובים ביותר בעולם למטרה זו. זו הסיבה שבמדינות רבות התושבים מעדיפים אופציה זו עבור ביתם הן לאור החוזק של העצים והן לאור העובדה שהם עמידים בפני זיהומים.

  עץ אלון מבוקע 

  עץ אלון מבוקע מתאים מאד להסקה כיוון שמדובר בעצים שצומחים פרקי זמן ארוכים ביותר, כיוון שהם מפיקים חום עוצמתי ונשרפים באופן נקי ללא שאריות וללא גיצים. מדובר בגזעים גדולים מאד אשר כל אחד מהם הוא דחוס וקשיח. אפשר ליהנות מהחום של קמין עץ שיש בתוכו חתיכות מעץ אלון על כל מיניו בטבע.

  בריק עץ דחוס

  מדובר בגלילי עץ דחוס אשר נחשבים נקיים יחסית, אין בהם חרקים או קליפות ולכן הם נוחים מאד לשימוש. הם מתאימים בין השאר גם לקמינים עץ של חברת אורטל קמינים, מכיוון שיש בהם נסורת ושבבי עץ בלבד ללא כל חומרים נלווים. לעצים הללו יש זמן בעירה ארוך, הם משחררים אור וגם חום כיוון שיש בהם אנרגיה רבה יותר מאשר של בולי העץ.

  אחת ההנאות הגדולות של בני הבית היא לראות את הלהבות הגבוהות שיוצרים בולי העץ בתוך קמין העץ. אך באופציה של בריק עץ אין להבות ואף על פי כן כאשר הבריקים נשרפים נוצרת בעירה משמעותית אשר כוללת חום רב. מעבר לכך הבריקים נוחים מאד לשימוש, אין בהם כימיקלים, או אפר ולכן הם מועדפים לשימוש אצל בעלי קמינים מעץ שהבינו שזו האופציה הטובה ביותר כדי ליהנות מהקמין הביתי.

  ללמוד מהניסיון של אחרים 

  כאשר רוכשים קמין עץ, מאד מומלץ לבצע סקר שוק לגבי כל סוגי העצים הקיימים ומהם העצים המומלצים לבעירה ביום יום. קרובי משפחה וחברים שיש להם קמין עץ מסוג זה בביתם, ימליצו על סוגי העץ שהם משתמשים בהם באופן קבוע וזאת לאחר שניסו בעבר כמה סוגים והגיעו למסקנה מהו סוג העץ שהוא המיטבי עבורם לאור התכונות, האיכות והטיב המעולה שלו. 

  הימצאותו של קמין עץ בבית 

  בשנים האחרונות יש מגמה אשר הולכת ומתרחבת להתקין קמין עץ בבית מתוך הרצון ליצור אווירה ביתית, חמימה ונעימה. זה לא קורה רק בבתי יוקרה רחבי ידיים, אלא גם בדירות טיפוסיות. הלקוחות בוחרים את הדגם המתאים ביותר לביתם מבחינה עיצובית ויוצרים בכך בית ייחודי. בני הבית נהנים מאד מהחום אשר מופץ בימים הקרים בעונה החורפית. 

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  אמא ל- 2 ביום וחובבת עצים להסקה בלילה, בגדול אני אוהבת כל דבר שקשור לאש. כי בשורה התחתונה, אין כמו לבוא בסוף יום קר ולהחמם מול הקמין עם כמה בולי עץ איכותיים להסקה. למידע נוסף עלי ועל האתר היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  עצים להסקה שיכולים לעניין אותך