כך תתמודדו ותבחרו עצים איכותיים להסקה שלא מביאים מזיקים

  להצעת מחיר על עצים להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
  073-802-4300

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אם אתם נוהגים לחמם את הבית שלכם באמצעות קמין, בחירת עצי הסקה לחימום הבית מהווה נדבך חשוב, כאשר סוג העץ זהו אחד השיקולים המהותיים שעליכם לקחת בחשבון. יש המון סוגי עצים אשר יכולים לשמש להסקה, אולם עליכם לבחור בעצים איכותיים, כדי להבטיח שלא תכניסו בטעות טרמיטים הביתה.

  טרמיטים – בין המזיקים ההרסניים ביותר

  טרמיטים נחשבים למזיקים הרסניים ביותר, הם תוקפים את הבית מן היסוד, כאשר מדובר בבתי עץ, ויכולים לגרום נזק משמעותי לשלמות המבנית. בנוסף הם עלולים לתקוף גם רהיטים ומוצרי עץ אחרים, שכן ניזונים מעץ. ברוב המקרים נגיעות טרמיטים אינן מתגלות עד שהנזק כבר נעשה, לכן חשוב למנוע את כניסתם לביתכם מלכתחילה. 

  אחת הדרכים למנוע מטרמיטים להיכנס אליכם הביתה היא לבחור עצי הסקה איכותיים. לסוג העץ שאתם בוחרים יכולה להיות השפעה משמעותי, כך למשל עצים רכים נוטים למשוך אליהם טרמיטים מכיוון שקל יותר לעכל אותם, לעומת עצים קשים, אשר נחשבים להרבה פחות אטרקטיביים. 

  אחסון נכון של עצי ההסקה

  בנוסף לבחירה בעצים איכותיים, חשוב שתקפידו גם על אחסון נכון של עצי ההסקה שלכם. מכיוון שטרמיטים מקימים מושבות בעומק האדמה, כדאי לאחסן את העצים מעל הקרקע, ולכסות אותם בברזנט כדי לשמור עליהם יבשים. 

  כאשר אתם מקפידים על אחסון נכון של עצי ההסקה, אתם יכולים למנוע מטרמיטים לקנן בעץ ובסופו של דבר לעשות את דרכם לביתכם ולרהיטים האהובים שלכם. 

  הימנעו מעצים שכבר שורצים בטרמיטים

  טרמיטים יכולים לגרום להמון נזקים, ועליכם לשים לב שאינכם משתמשים בעצי הסקה שכבר שורצים בטרמיטים. אם אתם חושדים שעצי ההסקה נגועים, פשוט אל תכניסו אותם לביתכם. 

  במקום זאת השליכו אותם או טפלו בהם באמצעות חומרים מתאימים. אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא לפנות לחברה מקצועית ולה מגוון רחב של עצי הסקה עבור מגוון רחב של צרכים.

  זיהיתם טרמיטים? צרו קשר עם חברת הדברה

  חשוב לציין שגם אם תנקטו בכל אמצעי הזהירות הדרושים, טרמיטים עדיין יכולים למצוא את דרכם לביתכם. לכן אם כבר זיהיתם טרמיטים, מומלץ להזמין חברה מקצועית שמתמחה בביצוע הדברת טרמיטים בבית. מדבירים מקצועיים יוכלו לזהות סימנים לפעילות טרמיטים ולבצע פעולות הדברה אשר נחוצות כדי להיפטר מהם, לפני שהם גורמים נזקים רציניים.

  עם ידע רב וניסיון עשיר מדבירים יכולים להמליץ לכם על שיטת ההדברה הרצויה והמתאימה ביותר להיקף הבעיה, ובאפשרותם גם לספק טיפים לתחזוקה מונעת, כדי להבטיח שהבית שלכם יישאר מוגן מפני טרמיטים. 

  לסיכום

  אין ספק שנזקי הטרמיטים יכולים להפוך למטרד רציני בבתים רבים. לכן חשוב לנקוט במשנה זהירות, במיוחד כאשר אתם מכניסים לבית עצי הסקה אשר עשויים להיות נגועים. הקפידו תמיד לקנות עצים איכותיים מחברה בעלת מוניטין ולאחסן אותם מעל הקרקע. ובמידה ויש חשד לקיומם של טרמיטים, הזמינו חברת הדברה מקצועית במהירות האפשרית.

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  אמא ל- 2 ביום וחובבת עצים להסקה בלילה, בגדול אני אוהבת כל דבר שקשור לאש. כי בשורה התחתונה, אין כמו לבוא בסוף יום קר ולהחמם מול הקמין עם כמה בולי עץ איכותיים להסקה. למידע נוסף עלי ועל האתר היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  עצים להסקה שיכולים לעניין אותך