טיפים לעיצוב הבית בעזרת חיפוי מעץ

  להצעת מחיר על עצים להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
  073-802-4300

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אם אתם מעצבים את הדירה עם תקציב ידידותי, חיפוי עץ הוא אחת מהבחירות היותר מוצלחות שתוכלו לעשות. חיפויים מעץ לא רק מוסיפים צבע (או דוגמת-הדפס מסוימת) לקירות, אלא גם מוסיפים טקסטורה, מה שנקרא "מרקם" על גבי הקירות. 

  חיפויי עץ לקירות מציעים רבגוניות אידיאלית 

  אם תרצו, חיפוי עץ לקיר יביא תחושה של אלגנטיות ותחכום לבית שלכם, אם תרצו אחרת, החיפויים האלו יוכלו גם להוסיף נופך הומוריסטי, רומנטי או ציורי לעיצוב הבית. בעוד שישנם חיפויי עץ טבעיים וחמימים, ישנם חיפויי עץ אשר מודפסות עליהם דוגמאות שונות, ציורים, תמונות נוף ועוד. אם תרצו, אפילו תוכלו למצוא חיפויי עץ עבור חדרי ילדים, עם הדפסים של גיבורי קומיקס. 

  כך או כך, זהו בעצם היתרון הגדול ביותר שמחזיקים החיפויים – היתרון של הרבגוניות עבור חיפוי לכל סוגי הקירות. החיפויים האלו מתאימים לכל חלל וחלל, כי ניתן לבחור חיפויים באינספור דוגמאות שונות. 

  טיפים לבחירת סוג החיפוי המתאים

  אם אתם מתכוונים ללכת על חיפוי מעץ, סוג העץ שתבחרו קובע את העמידות והמראה של חיפוי הקיר שלכם. לכן, קחו בחשבון את האקלים המאפיין את אותו חלל, את רמת הלחות ואת כמות אור השמש שהקירות שלכם מקבלים. אם מדובר על קירות חיצוניים, אנו ממליצים להשתמש בחיפוי עץ קשה. 

  עבור קירות פנימיים, אפשר להשתמש באפשרויות אחרות, אפילו בחיפוי עשוי עץ סינטטי. כמו כן, אנחנו ממליצים נכון את סוג הדבק שבו תשתמשו כדי להדביק את החיפוי לקיר, שכן חלק מהדבקים לא מסוגלים לעמוד בחום המאפיין את הקיץ בישראל. 

  הקפידו על התקנה מקצועית של חיפוי קירות מעץ

  במילים הכי פשוטות שיש לנו, אנחנו נגיד לכם כי התקנת חיפוי עץ תקבע עד כמה הוא נשמר לאורך זמן. לכן, חשוב לשמור על החיפוי יבש ככל הניתן במהלך ההתקנה שלו. יש דבר אחד שאמור להימצא בגב החיפוי בזמן ההתקנה, וזהו אך ורק הדבק של החיפוי. 

  כל לחות אחרת שאינה דבק, עלולה לגרום לעץ להתעוות, להירקב או למשוך מזיקים תחתיו. אנחנו ממליצים להזמין מתקינים מקצועיים שיבצעו את ההתקנה, למרות שההתקנה בד"כ אינה כלולה במחיר החיפוי. בתוך כך, כדאי לדעת שברוב המקרים, ההתקנה מתומחרת לפי מ"ר. 

  טיפים לדקורציה משלימה סביב חיפוי קירות

  לסיכום, אנחנו ממליצים לשלב חיפוי קירות מעץ עם אלמנטים דקורטיביים אחרים. כדי להבליט אותו יותר, ההמלצה הכי טובה תהיה להשתמש בצבעים משלימים. כמו כן, גם צמחים, ציורים או אלמנטים עיצוביים אחרים יכולים להפוך את הקיר להרבה יותר מעניין. 

  בין אם תבחרו בדקורציה כזאת או אחרת, זכרו שהתאמת הגוונים צריכה לשחק תפקיד מפתח בעיצוב. אם התקנתם חיפוי בגוון עץ קלאסי חום-אדמדם, כדאי לקשט מסביב לקיר בגווני אדמה משלימים כמו ירוק, צבעים חמים כמו צהבהב ועוד.  

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  אמא ל- 2 ביום וחובבת עצים להסקה בלילה, בגדול אני אוהבת כל דבר שקשור לאש. כי בשורה התחתונה, אין כמו לבוא בסוף יום קר ולהחמם מול הקמין עם כמה בולי עץ איכותיים להסקה. למידע נוסף עלי ועל האתר היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  עצים להסקה שיכולים לעניין אותך