דף הביתמאמריםבאיזו אריזה מגיעים עצים להסקה?

באיזו אריזה מגיעים עצים להסקה?

  להצעת מחיר על עץ להסקה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1400

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בטח יצא לכם לשמוע מושגים שונים מעולם עצי ההסקה שלא היה לכם מושג על מה מדובר, מושגים שונים כמו משטח, קוב, באלה, תפזורת וכו׳. במאמר הבא נעזור לכם להבין למה מתייחס כל אחד מהמושגים האלה ומה בדיוק זה אומר לגבי ההזמנה שלכם.

  באלה עצים להסקה

  באלה זהו שק יוטה, המשמש לרוב לצורך תעשיית הבניין או לשימוש של חברות הובלה, השק מתאים להרמת ציוד כבד ולחומרי בניין שונים כמו :חול, מלט, עץ וכו׳. מידות השק : 60*80 סנטימטר

  כאשר מוכרים לכם עצי הסקה בבלות, בעצם אומרים לכם שאתם מקבלים שק מלא בגזעי עצים. לא באמת ניתן לדעת מהי הכמות המדויקת של העצים עליהם את משלמים, מאחר והעצים בשק לרוב יהיו בגדלים שונים ומפוזרים. באופן כללי, במידה וסידור גזעי העצים בוצע בצורה נאותה, באלה 1 מכילה כ- 0.6 קוב של עץ הסקה.

  מיכל דולב

  מיכלי דולב הם מיכלי פלסטיק חזקים במיוחד המשמשים לצורך אחסון של מוצרי תעשייה שונים, כמו חקלאות ובנייה . מיכלי דולב מגיעים במגוון רחב של מידות. מיכלי דולב משמשים כפתרון אחסון מצויין עבור עצי הסקה מאחר והם כוללים פתחי אוורור.

  מאחר ומידות של 1 קוב הן: 1 מטר * 1 מטר * 1מטר תוכלו להעריך את כמות העץ המסופקת לכם בהתאם למידות ארגז הדולב. קחו בחשבון כי ארגז של 1 קוב לא יכיל 1 קוב עץ. גם עץ מסודר היטב כולל רווחים באופן טבעי. החיסרון ברכישת עצים במיכל דולב הוא העובדה כי המיכל סגור בצדדיו ולא ניתן לראות היטב כיצד העצים מסודרים בפנים.

  חבילת עצים

  המושג חבילה מתייחס לגלילי עץ דחוס, מה שמוכר גם כגלילי עץ אלון או בריקים. מדובר בעץ אקולוגי ללא קליפה אשר דחוס בלחץ ללא דבקים וכימיקלים שונים. גלילי העץ  מפיקים חום גבוה מאוד והם ניתנים לפירוק באופן ידני והם משמשים גם כסטרטר נהדר להדלקת גזעי העצים בקמין. חבילה של עץ דחוס כוללת 5 גלילים (10 ק״ג) והיא עטופה בניילון על מנת לשמור על איכות העץ.

  שק עצים

  שק עצים הוא למעשה שק יוטה, מה שמוכר כבאלה. במצב זה קונים ״חתול בשק״. מאחר ואין מדד מדויק לכמות הנמצאת בשק. הכמות תלוייה באופן ישיר בגודל הגזעים ובצורת הסידור שלה.

  ברוב המקרים את שקי העצים קונים לקוחות המעוניינים בעצים בתפזורת הכוללים מספר סוגים שונים של עץ כמו עצי הדר, פקאן וכו׳ לצורך שימוש במעשנות או כתוספת לעצים נוספים לקמין. מה שבטוח הוא שבצורה זו אתם מקבלים בממוצע כ 40% פחות מהכמות עליה שילמתם.

  משטח עצים

  משטח עצים הוא משטח עשוי עץ, הכולל בתוכו גזעי עץ מבוקעים ומסודרים בצורה הצפופה ביותר שניתן. משטחי העצים מגיעים במידות של 1 קוב או 2 קוב. כאשר המידות של המשטח נמדדות מתוך החלק החיצוני שלו, והמרחק מהרצפה ועד לתחתית המשטח אינו נחשב. 

  משטח עצים מכונה גם כלוב, והוא קנה המידה המדוייק ביותר מבין כל שאר האפשרויות עבור כמות העצים עבורה אתם משלמים. שימו לב שמשטח בנפח של 1 קוב הוא למעשה: 1*1*1 ולכן המידות החיצוניות שלו אמורות להיות מעט גדולות יותר, כך גם משטח של 2 קוב, אשר יהיה בגובה של מעט יותר מ- 2 מטרים.

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  אמא ל- 2 ביום וחובבת עצים להסקה בלילה, בגדול אני אוהבת כל דבר שקשור לאש. כי בשורה התחתונה, אין כמו לבוא בסוף יום קר ולהחמם מול הקמין עם כמה בולי עץ איכותיים להסקה. למידע נוסף עלי ועל האתר היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  עצים להסקה שיכולים לעניין אותך